| Ürün adı | Ksenon Lamba Ayrışma Test Odası |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | 30 ~%98 RH |
| Sıcaklık Aralığı | -70°C~100°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2°C |
| Nem Eşitliği | ±%3 RH |
| Ürün adı | UV hızlandırılmış yaşlandırma test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Nem Aralığı | ≥75% bağıl nem |
| ışınım aralığı | 0,45~0,95W/m2 |
| UV dalga boyu | 290nm~400nmUV-A340 |
| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2002 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Görüntülemek | Dijital |
| Model NO. | UP-5004 |
|---|---|
| Yukarı ve aşağı döngü mesafesi | 30 mm |
| Kontrol hassasiyeti | ± 0,1 mm |
| Sıcaklık Aralığı | 80 derece santigrat~400 derece santigrat |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±0,2 derece santigrat |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Sıvı Katı |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | plastik, kauçuk |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Numune kurutma sonucunun parametreleri | 9 tip |
| Nem içeriği belirleme aralığı | %0~%100 |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Tartımın okunabilirliği | 0.001g,0.002g,0.005g |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | PC, PE, PP, Evcil Hayvan, PPS, PVC, PA, vb. |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| Tekerlek ile test plakası arasındaki mesafe | 37~38mm |
| Numune ile Toz Toplama Arasındaki Mesafe | 3 mm |
| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2001 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Güç Kaynağı | AC110-220V |