| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2002 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Görüntülemek | Dijital |
| Model NO. | UP-5011 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Tablo İnme | > 160mm |
| Besleme hızı | 0-30mm/dak ayarlanabilir |
| Örnek Türleri | Tip 1, Tip 2, Tip 3 |
| Model NO. | UP-5011 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Çalışma Tezgahı İnme | > 90 mm |
| Besleme hızı | 30mm / Dak |
| beslemek | 0-2,5 mm isteğe bağlı |
| Model NO. | UP-5011 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Tablo İnme | >160mm |
| Model NO. | UP-5011 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Tablo İnme | > 90 mm |
| Model NO. | UP-5011 |
|---|---|
| Tablo İnme | > 90 mm |
| Yem vuruşu | 10 mm |
| Besleme hızı | 30mm / Dak |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Model Numarası | UP-1000 |
|---|---|
| Uygulamalar | Mürekkep Baskı |
| Sürtünme yükü | 908 gr (2 lb), 1810 gr (4 lb) |
| Sürtünme darbesi | 60 mm |
| Sürtünme alanı | 50×100mm |
| Ürün adı | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Yük aralığı | 50~200kg |
| Geçerli test genişliği | 400 mm |
| Maksimum Kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -20~+150°C |
| Sıcaklık dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 105°C~+132°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %75 ~%100 Rh |
| Nem dalgalanması | ≤±3%Rh |
| Basınç Aralığı | 1,2~2,89 MPa |