| Productnaam | IK Impacttester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-3012 |
| Swing Rod Hoek | 0-90° verstelbaar |
| Lengte van de slinger | 1000 mm |
| Hoogte van de slagtest | 200-1200 mm |
| Productnaam | plakbandmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8001 |
| Standaard drukrol | 2000 g±50 g |
| Testplaat | 70 mm*50 mm*1,5 mm |
| Aantal meetgroepen | 5,10 groepen |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| De Positie van de oliecilinder | Onder |
| Oplossing | 1/150000 |
| Productnaam | Xenon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Specimencapaciteit | 42pcs |
| Afmeting monsterhouder | 95*200 mm |
| Bestralingsbereik | 35~150W/M2 |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2002 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Tafelstrok | > 160 mm |
| Voersnelheid | 0-30 mm/min verstelbaar |
| Soorten monsters | Type 1, type 2, type 3 |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Werktafel slag | > 90 mm |
| Voersnelheid | 30 mm/min |
| voer | 0-2,5 mm optioneel |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Tafelstrok | > 160 mm |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Tafelstrok | > 90 mm |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| Tafelstrok | > 90 mm |
| Voerslag | ES5500 |
| Voersnelheid | 30 mm/min |
| taal | Chinees en Engels |