| Productnaam | UV-versnelde verouderingstestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rt+10ºC~70ºC |
| Himiditywaaier | ≥75%RH |
| Bestralingsbereik | 0.45~0.95W/m2 |
| UV -golflengte | 290 nm~400 nm UV-A340 |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2002 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Model-NR. | UP-3007 |
|---|---|
| De waaier van de steekproefdiameter | φ20~165mm |
| Hoogte monsterfles | 20~190mm |
| Impact -energie | 0 ~ 2,5 J |
| Oplossing | 0,01 J~0,1 J |
| Model-NR. | UP-5004 |
|---|---|
| Loopafstand van boven naar beneden | 30 mm |
| Controle -precisie | ± 0,1 mm |
| Temperatuurbereik | 80 graden Celsius ~ 400 graden Celsius |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,2 graden Celsius |
| Model-NR. | UP-5005 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | vloeibaar vast lichaam |
| Model-NR. | UP-5005 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Plastiek, rubber |
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| Parameters van het droogresultaat van het monster | 9 soorten |
| Bereik van bepaling van het vochtgehalte | 0%~100% |
| Maximale weegcapaciteit | 50g~110g |
| Afleesbaarheid van wegen | 0,001 g, 0,002 g, 0,005 g |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | PC, PE, PP, huisdier, PPS, PVC, PA, enz. |
| Model-NR. | UP-1010 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Middenruimte van het wiel | 63.5mm |
| Afstand tussen wiel en testplaat | 37~38mm |
| Afstand tussen monster en stofopvang | 3 mm |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2001 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Stroombron | AC110-220V |