| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Stoom temperatuurbereik | 100ºC~135ºC, (143ºC is optioneel) |
| Stoomvochtigheidsbereik | 70~100%RH stoomvochtigheid instelbaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | ozon testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0℃~+80 (Regelbaar) ℃ |
| Nauwkeurigheid | 0,1℃ |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2 ℃ |
| Nauwkeurigheid van de ozonconcentratie | 10 ~ 1000 ppm ± 10% |
| Productnaam | Batterij Testkamer op grote hoogte en lage druk |
|---|---|
| emperaturewaaier | -70ºC~+180ºC |
| Temperatuurschommelingen | ±1ºC |
| Vochtigheidsbereik | 10%~98%RH |
| Vochtigheidsfluctuaties | ±2.5%RH |
| Productnaam | IP stofdichte testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | RT+10-70ºC(specificeren bij bestelling) |
| relatieve vochtigheid | 45%-75% (kan niet worden weergegeven) |
| Draaddiameter | 50 μm |
| Breedte van een opening tussen draden | 75μm |
| Productnaam | stofdichte testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rt+5℃~35℃ |
| Stofstroomsnelheid | 1,2~11m/S |
| Nominale lijndiameter | 50 mm |
| Nominale lijnafstand | 75um |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%-95%RH |
| Stabiliteit vochtigheid | ±2%RH |
| Afwijking | ≤±2°C/±3%RV |
| Productnaam | Inlooptemperatuur- en vochtigheidskamer |
| Productnaam | De Kamer van de hoge Hoogtesimulatie |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6114 |
| Temperatuurbereik | -160ºC~500ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20% RV ~98% RV |
| Temp.fluctuatie | ±0,5ºC (kamerdruk) |
| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 105ºC~+132ºC |
| Vochtigheidsbereik | 75% ~100% relatieve luchtvochtigheid |
| Vochtigheidsfluctuaties | ≤±3%Rh |
| Drukbereik | 1,2~2,89 MPa |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6117 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | Normale temperatuur ~80ºC |