| Productnaam | Hast versnelde verouderingstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Bedrijfstemperatuur | 121ºC; 132ºC; (143ºC speciale optie |
| Bedrijfsvochtigheid | 75% ~ 100% RV verzadigde stoomvochtigheid |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Xenon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurregeling | PID self-tuning wijze van de temperatuurcontrole |
| Xenonlamp licht | Xenon-lamp met lange boog, 6 kW ± 10%, 290-800 nm, 10 |
| Productnaam | De Kamer van de de Verweringstest van de xenonlamp |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30 tot 98% RH |
| Temperatuurbereik | -70°C~100°C |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2°C |
| Vochtigheid Uniformiteit | ± 3% RH |
| Productnaam | Versnelde veroudering testkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6200 |
| UV-lamp | 8 stuks |
| UVA | 340 lampen |
| UVB | 313 lampen |
| Productnaam | Stof- en zanddichte testkamer |
|---|---|
| Interne afmetingen (mm) | 800*1000*1000 |
| Algemene afmetingen (mm) | 1050*1420*1820 |
| Normale Draaddiameter | 50 mm |
| Normale breedte van een opening tussen draden | 75um |
| Productnaam | UV-versnelde verouderingstestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rt+10ºC~70ºC |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2ºC |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Vochtigheidsbereik | ≥95%RH |
| Naam | Ozon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Hoog versnelde spanningstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |
| Productnaam | Ozon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 10℃~+75 (Regelbaar) ℃ |
| Temperatuurschommelingen | ≤±0.5℃ |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2 ℃ |
| Nauwkeurigheid | 0,1℃ |