| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Xenon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Specimencapaciteit | 42pcs |
| Afmeting monsterhouder | 95*200 mm |
| Bestralingsbereik | 35~150W/M2 |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| spuitvolume | 1.0~2.0ml /80cm2 /h (het werken van minstens 16 uren, en neemt de gemiddelde waarde) |
| Persluchtdruk | 1,0 ~ 6,0 kgf |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6197 |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |
| Pekeltemperatuur | 35°C±1°C |
| Zoutsproei nederzetting | 1.0-2,0 ml/80 cm |
| Productnaam | Gang in Milieutestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -60 °C tot + 150 °C |
| Vochtigheidsbereik | 20% tot 98% RH |
| Capaciteit van de werkruimte | 8 kubieke meter (kan worden aangepast |
| Intern materiaal | roestvrij staal 304 |
| Productnaam | uv het verouderen testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rt+10ºC~70ºC |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2ºC |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Materialen | SUS#304 roestvrij staal |
| Productnaam | Versnelde het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | waterbespuitingstestkamer |
|---|---|
| Totale afmetingen (mm) | 1250* 1700* 2050 D*B*H |
| Watersproeitemperatuur | omgevingstemperatuur ~ 88ºC (instelbaar) |
| Hoek van het spuitwater | 0°,30°,60°,90° |
| Sproeiendop | Vier, 30 seconden per positie |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -20~150ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |