| Ürün adı | Hast Hızlandırılmış Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Çalışma Sıcaklığı | 121°C; 132°C; (143°C Özel Seçenek |
| Çalışma Nemi | %75~%100Rh Doymuş Buhar Nemi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Xenon Yaşlanma Test Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık Kontrolü | PID kendi kendini ayarlayan sıcaklık kontrol modu |
| Xenon lamba ışığı | Ksenon Uzun Ark Lambası, 6kw±%10, 290-800nm, 10 |
| Ürün adı | Ksenon Lamba Ayrışma Test Odası |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | 30 ~%98 RH |
| Sıcaklık Aralığı | -70°C~100°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2°C |
| Nem Eşitliği | ±%3 RH |
| Ürün adı | Hızlandırılmış Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6200 |
| UV lambası | 8 adet |
| UVA | 340 Lamba |
| UVB | 313 Lamba |
| Ürün adı | Toz ve kum geçirmez test odası |
|---|---|
| İç Boyutlar (mm) | 800*1000*1000 |
| genel boyutlar (mm) | 1050*1420*1820 |
| Normal Tel Çapı | 50um |
| Teller Arasındaki Boşluğun Normal Genişliği | 75um |
| Ürün adı | UV hızlandırılmış yaşlandırma test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2ºC |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Minimum Sipariş Miktarı | ≥%95 RH |
| İsim | Ozon Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Yüksek hızlandırılmış stres test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık Aralığı | RT+5 ° C ~ 55 ° C |
| Ürün adı | Ozon Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 10°C~+75°C (Ayarlanabilir) |
| Sıcaklık Dalgalanması | ≤±0,5°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2 ℃ |
| Kesinlik | 0,1°C |