| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Zakres Temperatury | RT~200°C |
| Minimalny Wyświetlacz Temperatury | 0.1°C |
| Zakres Fluktuacji Temperatury | ±0.15°C |
| Szybkość Grzania | Około 15°C/min |
| Zakres Momentu Obrotowego | 0-20mm |
| Minimalny Odczyt Momentu Obrotowego | 0.001Nm |
| Kąt Oscylacji | ±0.5°/ ±1°/ ±3° (opcjonalnie) |
| Prędkość Oscylacji | 100 obr/min (1.66Hz) |
| Dokładność Momentu Obrotowego | 0.3% |
| Rozdzielczość Wyświetlacza Temperatury | 0.01°C |
| Czas Regeneracji Temperatury | < 1.5 min |
| Jednostka Temperatury | °C (Celsjusza), °F (Fahrenheita), K (Kelvina) |
| Częstotliwość Akwizycji | 200 razy/s |
| Język Oprogramowania | Angielski, Chiński |
| Parametry Obliczeniowe | ts1, ts2, t10, t30, t50, t70, t90, Vc1, Vc2 |
| Połączenie Oprogramowania | USB2.0 |
| Zasilanie | 1 faza 220V±15V 50HZ |
| Jednostka Momentu Obrotowego | N.m, N.cm, N.inch, kN.m, kN.cm, kN.inch, kg.m, kg.cm, kg.inch, lb.m, lb.cm, lb.inch, g.m, g.cm, g.inch |
| Wymiary | Podstawa: 56×58×51 cm Główna maszyna: 62×52×128 cm Szafka komputerowa: 56×56×130 cm |
| Zawartość Druku | Data, czas, temperatura, krzywa wulkanizacji, krzywa temperatury, ML, MH, ts1, ts2, t10, t50, t90, Vc1, Vc2 |
| Ciśnienie Powietrza | 0.5Mpa - 0.65MPa (Użytkownik przygotowuje rurkę powietrzną o średnicy zewnętrznej 8 mm) |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje