| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| محدوده دما | RT~200°C |
| نمایش دمای حداقل | 0.1°C |
| محدوده نوسان دما | ±0.15°C |
| نرخ گرمایش | حدود 15 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| محدوده گشتاور | 0-20mm |
| حداقل مقدار تورک | 0.001nm |
| زاویه سوئیچ | ±0.5°/ ±1°/ ±3° (اختیاری) |
| سرعت سوئیچ | 100r/min (1.66HZ) |
| دقت تورک | 0.3٪ |
| وضوح نمایش دما | 0.01°C |
| زمان بازیابی دمای | < 1.5 دقیقه |
| واحد درجه حرارت | °C (سیلیسیس) ، °F (فارنهایت) ، K (کلوین) |
| نرخ خرید | 200 بار در ثانیه |
| زبان نرم افزار | انگلیسی، چینی |
| پارامترهای محاسبه | ts1, ts2, t10, t30, t50, t70, t90, Vc1, Vc2 |
| اتصال نرم افزار | USB20 |
| قدرت | 1 فاز 220V±15V 50HZ |
| واحد گشتاور | N.m، N.cm، N.inch، kN.m، kN.cm، kN.inch، kg.m، kg.cm، kg.inch، lb.m، lb.cm، lb.inch، g.m، g.cm، g.inch |
| ابعاد | جعبه پایه: 56×58×51 سانتی متر دستگاه اصلی: 62×52×128 سانتی متر کابینت کامپیوتر: 56×56×130 سانتی متر |
| محتوای چاپ | تاریخ، زمان، درجه حرارت، منحنی ولکاناسیون، منحنی درجه حرارت، ML، MH، ts1, ts2, t10, t50, t90, Vc1, Vc2 |
| فشار هوا | 0.5Mpa - 0.65MPa (استفاده کننده لوله هوا را با قطر بیرونی 8mm آماده می کند) |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها