| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Temperatuur en Vochtigheidstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Tester voor de kracht van het stof tegen barsten |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8011 |
| Testbereik | 2,00 MPa~10,00 MPa |
| Minimale schaalwaarde | 0,001 MPa~0,003 MPa |
| Meetbereik | Volledige schaal 1% ~ 100% |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Productnaam | Xenon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Specimencapaciteit | 42pcs |
| Afmeting monsterhouder | 95*200 mm |
| Bestralingsbereik | 35~150W/M2 |
| Productnaam | Treksterkte het Testen Materiaal |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2001 |
| Nauwkeurigheid laden | ±1% |
| verplaatsing | 280 mm |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Modelnr. | UP-1010 |
|---|---|
| Snelheid van de testplaat | 60,70 t/min of gespecificeerd |
| slijpwiel | H18 |
| teststuk | buitendiameter 108 mm, binnendiameter 8 mm |
| taal | Chinees en Engels |
| Model-NR. | UP-4002 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Leer, schoenen |
| Productienaam | Taber Abrasion-meetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1010 |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | leer, stof, verf, papier, vloertegels, multiplex, glas, natuurlijk rubber en etc. |
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |