| Productnaam | Schilsterktetester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8022 |
| Hoek | 90°, 180° verstelbaar |
| Meetsnelheid | 100-30000 mm/min instelbaar |
| Meetnauwkeurigheid | ±0,5%. |
| Model-NR. | UP-4002 |
|---|---|
| Testpositie | 6,12,24sets |
| Buigende hoek | 22,5° ± 0,5° |
| Steekproefgrootte | 70 ± 5 x 45 ± 5 mm |
| Voeding | AC 220V 50/60Hz |
| Model-NR. | UP-8022 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kleefstof, tape, plastic, keramiek, acryl |
| Model-NR. | UP-4002 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Leer, schoenen |
| Model-NR. | UP-4002 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Leer, schoenen |
| Model-NR. | UP-4011 |
|---|---|
| Proefstation | 12 groepen |
| Het vergelden reis | 57 +0,5 mm |
| Grepen Max. Ruimte | 75 +1 mm |
| Testsnelheid | 300±10 tijden/min |
| Model-NR. | UP-4011 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Leer, rubber |
| Model-NR. | UP-6021 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Verf, film |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Productnaam | Treksterktemeetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2001 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |