| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| Testsnelheid | 2~75 keer/min. instelbaar |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Model-NR. | UP-1019 |
|---|---|
| Wrijvingafstand | 104mm |
| Diameter van het wrijkkopje | 16 mm |
| Frictie snelheid | 60 ± 1 keer/minuut. |
| Toepassingen | Smeren, olie en etc. |
| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| Testsnelheid | 2~75 keer/min. instelbaar |
| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Testmodussen | Droge schuurtest / Natte schuurtest |
| Opties voor bewegingsafstand | 5 soorten optioneel | Standaard: 0,5", 1", 2", 3", 4" of gespecificeerd |
| Model-NR. | UP-1012 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| Testmodussen | Droge schuurtest / Natte schuurtest |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Testdruk (groter laadstuk) | (595±5)g (9kpa) |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| Controlemodus | LCD-tellerdisplay |
| Schurende tafel | ≥ 125 mm |
| Rotatiesnelheid | 47,5 ± 2,5 tpm |
| Lissajous-figuur | 60 ± 1 mm x 60 ± 1 mm |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Productnaam | Martindale slijtage en pilling tester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1006 |
| Schurende tafel | ≥ 125 mm |
| Lissajous-figuur | 60 ± 1 mm x 60 ± 1 mm |
| Rotatiesnelheid | 47,5 ± 2,5 tpm |