| Testen van de hoeveelheid monster | schoenen |
| Schoengrootte | 18 - 45 |
| Buighoek | 50°, 30°, 45°, 60°, 90° (instelbaar) |
| Testsnelheid | 50 tot 150 r/min |
| Lengte van het monster | 150 - 400 mm |
| Maximale specimenbreedte | 150 mm/elke (MAX) |
| Teller | LCD-scherm 0 - 99,999,999 aanpassen |
| Motor | DC 1/2 pk |
| Afmetingen van het product | 97 × 77 × 77 cm |
| Gewicht | 236 kg |
| Energiebehoeften | 1 ′′, AC220V, 2,8A |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies