| Ürün adı | Yüksek Basınçlı Hızlandırılmış Yaşlandırma Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Sıcaklık Aralığı | 105°C~132°C |
| Basınç Aralığı | Masa Basıncı 0,2~2,0kg/Cm2 |
| Aralık Nemi | %75~%100 Bağıl Nem |
| Ürün adı | sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -70°C~150°C |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| İç hazne malzemesi | SUS#304 paslanmaz çelik, ayna kaplamalı |
| Dış hazne malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | UV Işınlama Odası |
|---|---|
| UVA | 340 Lamba |
| UVB | 313 Lamba |
| UV lambası | 8 adet |
| Nem Aralığı | %95 bağıl nem |
| Model NO. | TEMI580 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 5 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 480×272 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 2 Termal Direnç PT100 (isteğe bağlı elektronik sensör girişi) |
| İsim | Sıcaklık ve Nem Kontrol Cihazı |
|---|---|
| Model NO. | TEMI360 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | TEMI580 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 5 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 480×272 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 2 Termal Direnç PT100 (isteğe bağlı elektronik sensör girişi) |
| İsim | Sıcaklık ve Nem Kontrol Cihazı |
|---|---|
| Model NO. | TEMI360 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C |
| Model NO. | TEMI2502 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90,0°C ila 200,0°C (isteğe bağlı olarak 300,0°C'ye kadar) |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %1~%100 |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |