| Ürün adı | sıcaklık nem çevre odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6111 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Model NO. | TEMİ880 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Model NO. | TEMI580 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 5 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 480×272 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 2 Termal Direnç PT100 (isteğe bağlı elektronik sensör girişi) |
| Model NO. | TEMI990 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 7 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 800×480 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 3 kanallı PT100 girişi (sıcaklık, nem, tahta sıcaklığı ölçebilen), opsiyonel elektronik sensör |
| Model NO. | TEMI990 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 7 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 800×480 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 3 kanallı PT100 girişi (sıcaklık, nem, tahta sıcaklığı ölçebilen), opsiyonel elektronik sensör |
| İsim | Sıcaklık ve Nem Kontrol Cihazı |
|---|---|
| Model NO. | TEMI360 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C |
| Model NO. | TEMI2502 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90,0°C ila 200,0°C (isteğe bağlı olarak 300,0°C'ye kadar) |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %1~%100 |
| Model NO. | TEMI2502 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90,0°C ila 200,0°C (isteğe bağlı olarak 300,0°C'ye kadar) |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %1~%100 |
| Model NO. | UP-5018 |
|---|---|
| Isı sızdırmazlık sıcaklığı | Oda sıcaklığı~250°C |
| Sıcaklık kontrol doğruluğu | ±1ºC |
| Isı sızdırmazlık basıncı | 0 ~ 0.7MPA |
| Isı sızdırmazlık süresi | 0.01~9999.99s |
| Model Numarası | UP-1011 |
|---|---|
| Tezgah | 4 Haneli Ön Ayarlı Sayaç. |
| Yatay Pistonlu Strok | 100 mm ±5 mm |
| Uygulamalar | Tencere, Kaplama, Boyama vb. |
| Servis desteği | OEM ODM |