| Ürün adı | Elektrikli Termostatik Kurutma Fırını |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | RT+5℃~250℃ |
| Sıcaklık Dalgalanma(°C) | 0,5°C |
| Sıcaklık tekdüzelik | % 2 |
| Sıcaklık Doğruluk(°) | 0,1°C |
| Model NO. | UP-6196 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | TEMI560 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C(Özelleştirilebilir -90°C ~ +300°C) |
| Kontrol doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Model NO. | TEMİ880 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Model NO. | TEMI990 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 7 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 800×480 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 3 kanallı PT100 girişi (sıcaklık, nem, tahta sıcaklığı ölçebilen), opsiyonel elektronik sensör |
| Model NO. | TEMI560 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C, Hata ± 0,2°C |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Numune kurutma sonucunun parametreleri | 9 tip |
| Nem içeriği belirleme aralığı | %0~%100 |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Tartımın okunabilirliği | 0.001g,0.002g,0.005g |