| Model NO. | TEMI560 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C(Özelleştirilebilir -90°C ~ +300°C) |
| Kontrol doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Ürün adı | Kumaş Patlama Dayanımı Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-8011 |
| Test Aralığı | 2.00MPa~10.00MPa |
| Minimum ölçek değeri | 0,001MPa~0,003MPa |
| Ölçüm Aralığı | Tam Ölçek %1 ~ %100 |
| Model NO. | UP-5018 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | PC, PE, PP, Evcil Hayvan, PPS, PVC, PA, vb. |
| Isıl yapışma sıcaklığı | Oda Sıcaklığı ~300°C |
| Üretim Adı | Plastik Isıl Yalıtım Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-5018 |
| Isı sızdırmazlık sıcaklığı | Rt~300°C |
| Isı sızdırmazlık basıncı | 0 ~ 0.7MPA |
| Isı sızdırmazlık süresi | 0.01~9999.99s |
| Model NO. | UP-1007 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Kaplama, Boyama vb. |
| İnme uzunluğu | 300 mm |
| İsim | Numune Kesici |
|---|---|
| Model Numarası | UP-5012 |
| Darbe vuruşu | 110mm |
| Hava Besleme Basıncı | 0.8Mpa |
| Uygulamalar | Kauçuk, İzolasyon ve Kılıf Malzemeleri |
| Model NO. | UP-5018 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Plastik Film Substratı, Esnek Ambalaj vb. |
| Isı sızdırmazlık sıcaklığı | Oda Sıcaklığı ~300°C |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Kontrol modu | LCD Sayaç ekranı |
| Aşındırıcı tabla | ≥ 125mm |
| Dönme hızı | 47,5 ± 2,5 dev/dak |
| Lissajous figürü | 60±1 mm x 60±1 mm |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |