| Model-NR. | TEMI560 |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Temperatuurbereik | -90~200℃ (Aanpasbaar -90ºC ~ +300ºC) |
| Nauwkeurigheid van de controle | ± 0,2 ℃ |
| Productnaam | Tester voor de kracht van het stof tegen barsten |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8011 |
| Testbereik | 2,00 MPa~10,00 MPa |
| Minimale schaalwaarde | 0,001 MPa~0,003 MPa |
| Meetbereik | Volledige schaal 1% ~ 100% |
| Model-NR. | UP-5018 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | PC, PE, PP, huisdier, PPS, PVC, PA, enz. |
| Hitte - verbindingstemperatuur | Kamertemperatuur ~300ºC |
| Productienaam | Kunststof hitteafdichtingstester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5018 |
| Warmteafdichtingstemperatuur | RT ~ 300 °C |
| Hitteafdichtingsdruk | 0 tot en met 0,7 MPa |
| Warmteafdichtingstijd | 0.01~9999.99s |
| Model-NR. | UP-1007 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Coaten, schilderen en etc |
| Slaglengte | 300 mm |
| Naam | Steekproefsnijder |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5012 |
| Effectslag | 110 mm |
| Luchttoevoerdruk | 0,8 MPa |
| Toepassingen | Rubber-, isolatie- en mantelmaterialen |
| Model-NR. | UP-5018 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Plastic filmsubstraat, flexibele verpakking enz. |
| Warmteafdichtingstemperatuur | Kamertemperatuur ~300ºC |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| Controlemodus | LCD-tellerdisplay |
| Schurende tafel | ≥ 125 mm |
| Rotatiesnelheid | 47,5 ± 2,5 tpm |
| Lissajous-figuur | 60 ± 1 mm x 60 ± 1 mm |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |