| Productnaam | Elektrische thermostatische droogoven |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rechts+5℃~250℃ |
| Temp. Schommeling (℃) | 0.5°C |
| Temp. uniformiteit | 2% |
| Temp. Nauwkeurigheid (℃) | 0,1℃ |
| Naam | Temperatuur en Vochtigheidscontrolemechanisme |
|---|---|
| Modelnr. | TEMI360 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Modelnr. | UP-1011 |
|---|---|
| Balie | 4 cijfers vooraf ingestelde teller. |
| Horizontale heen en weer gaande slag | 100mm±5mm |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| Parameters van het droogresultaat van het monster | 9 soorten |
| Bereik van bepaling van het vochtgehalte | 0%~100% |
| Maximale weegcapaciteit | 50g~110g |
| Afleesbaarheid van wegen | 0,001 g, 0,002 g, 0,005 g |