| Productnaam | treksterkte-testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| krachtbron | AC110-220V |
| Laadresolutie | 1/500.000 |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde treksterktetester |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Capaciteitskeus | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Optioneel |
| Oplossing | 1/250000 |
| Efficiënte Testende Ruimte | MAXIMUM 400mm |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| HS-code | 9024800000 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Laadmethode | Statische belasting |
| Productnaam | digitale treksterkte tester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2000 |
| Testbereik | 320 mm Max |
| Testsnelheid | 50 ~ 500 mm/min (controle via toetsenbordinvoer |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2001 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Stroombron | AC110-220V |
| Productnaam | Universele testmachine met enkele kolom |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2001 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Testsnelheidsbereik | 50~300mm/min |
| Effectieve testhoogte | 800 mm |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Stroombron | AC110-220V |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Ladingsmanier | Elektronische Lading |
| Laadmethode | Statische belasting |
| Model-NR. | UP-8022 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kleefstof, tape, plastic, keramiek, acryl |
| Model-NR. | UP-4001 |
|---|---|
| Stalen kogeldiameter | Φ6.35mm |
| Diameter na monsterfixatie | Φ25 mm |
| Forceer bereik | 0 tot 1000 N |
| Forceer nauwkeurigheid | ±1% |