| Productnaam | Treksterkte het testen machine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Effectieve testruimte | 120 mm |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,5% |
| Verplaatsingsresolutie | 0,001 mm |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2000 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Oplossing | 1/250000 |
| Productnaam | Treksterkte het testen machine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| krachtbron | AC110-220V |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,5% |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Oplossing | 1/150000 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Efficiënte Testende Ruimte | MAXIMUM 400mm |
| Model-NR. | UP-2003 |
|---|---|
| Max Diameter van Werkstuk | 500 of hoger |
| Massawerkingsgebied van Werkstuk | <900kg |
| Type | Universele testmachine |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2002 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2002 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2002 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Productnaam | ozon testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0℃~+80 (Regelbaar) ℃ |
| Nauwkeurigheid | 0,1℃ |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2 ℃ |
| Nauwkeurigheid van de ozonconcentratie | 10 ~ 1000 ppm ± 10% |
| Model-NR. | UP-6122 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |