| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Tye | Notch-monstermachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-5011 |
| Tafelstrok | > 160 mm |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | PC, PE, PP, huisdier, PPS, PVC, PA, enz. |
| Model-NR. | UP-5018 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | PC, PE, PP, huisdier, PPS, PVC, PA, enz. |
| Hitte - verbindingstemperatuur | Kamertemperatuur ~300ºC |
| Model-NR. | UP-5018 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Plastic filmsubstraat, flexibele verpakking enz. |
| Warmteafdichtingstemperatuur | Kamertemperatuur ~300ºC |
| Productienaam | Kunststof hitteafdichtingstester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5018 |
| Warmteafdichtingstemperatuur | RT ~ 300 °C |
| Hitteafdichtingsdruk | 0 tot en met 0,7 MPa |
| Warmteafdichtingstijd | 0.01~9999.99s |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| Weergavescherm | 5-inch LCD-scherm |
| Pangrootte | 100 mm roestvrij staal |
| Verwarmingsbron | Hoog rendement halogeenlamp |
| Maximale weegcapaciteit | 50g~110g |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| Weergavescherm | 5-inch LCD-scherm |
| Pangrootte | 100 mm roestvrij staal |
| Verwarmingsbron | Hoog rendement halogeenlamp |
| Maximale weegcapaciteit | 50g~110g |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |