| Hardheidsresolutie | 0.1HR |
|---|---|
| Lichtbron | LED Cold Light Bron |
| Effectapparaat | D Geschikt voor gebruik, gewicht: 75 g |
| Testkrachtbereik | 10gf tot 2500kgf |
| Modelnr | HBS-3000AT |
| Model-NR. | UP-5018 |
|---|---|
| Warmteafdichtingstemperatuur | Rt~250ºC |
| Nauwkeurigheid van de temperatuurregeling | ±1ºC |
| Hitteafdichtingsdruk | 0 tot en met 0,7 MPa |
| Warmteafdichtingstijd | 0.01~9999.99s |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| Parameters van het droogresultaat van het monster | 9 soorten |
| Bereik van bepaling van het vochtgehalte | 0%~100% |
| Maximale weegcapaciteit | 50g~110g |
| Afleesbaarheid van wegen | 0,001 g, 0,002 g, 0,005 g |