| sertlik çözünürlüğü | 0,1 SA |
|---|---|
| Işık kaynağı | LED soğuk ışık kaynağı |
| Darbe Cihazı | D Kullanacak, Ağırlık: 75g |
| Test gücü aralığı | 10gf ila 2500kgf |
| Model numarası | HBS-3000AT |
| Model NO. | UP-5018 |
|---|---|
| Isı sızdırmazlık sıcaklığı | Oda sıcaklığı~250°C |
| Sıcaklık kontrol doğruluğu | ±1ºC |
| Isı sızdırmazlık basıncı | 0 ~ 0.7MPA |
| Isı sızdırmazlık süresi | 0.01~9999.99s |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Numune kurutma sonucunun parametreleri | 9 tip |
| Nem içeriği belirleme aralığı | %0~%100 |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Tartımın okunabilirliği | 0.001g,0.002g,0.005g |