| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Kravat | Çentik Numune Alma Makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-5011 |
| Tablo İnme | >160mm |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | PC, PE, PP, Evcil Hayvan, PPS, PVC, PA, vb. |
| Model NO. | UP-5018 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | PC, PE, PP, Evcil Hayvan, PPS, PVC, PA, vb. |
| Isıl yapışma sıcaklığı | Oda Sıcaklığı ~300°C |
| Model NO. | UP-5018 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Plastik Film Substratı, Esnek Ambalaj vb. |
| Isı sızdırmazlık sıcaklığı | Oda Sıcaklığı ~300°C |
| Üretim Adı | Plastik Isıl Yalıtım Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-5018 |
| Isı sızdırmazlık sıcaklığı | Rt~300°C |
| Isı sızdırmazlık basıncı | 0 ~ 0.7MPA |
| Isı sızdırmazlık süresi | 0.01~9999.99s |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Görüntü Ekranı | 5 inç LCD ekran |
| Tava boyutu | 100 mm paslanmaz çelik |
| Isıtma kaynağı | Yüksek verimli halojen lamba |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Görüntü Ekranı | 5 inç LCD ekran |
| Tava boyutu | 100 mm paslanmaz çelik |
| Isıtma kaynağı | Yüksek verimli halojen lamba |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |