| Nr modelu | TEMI580 |
|---|---|
| Specyfikacje ekranu | 5-calowy kolorowy ekran dotykowy TFT, rozdzielczość 480×272 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tryby sterowania | Praca ze stałą wartością / przebieg programu (programowalny) |
| Typ czujnika | 2 Rezystancja termiczna PT100 (opcjonalne wejście czujnika elektronicznego) |
| Nr modelu | TEMI580 |
|---|---|
| Specyfikacje ekranu | 5-calowy kolorowy ekran dotykowy TFT, rozdzielczość 480×272 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tryby sterowania | Praca ze stałą wartością / przebieg programu (programowalny) |
| Typ czujnika | 2 Rezystancja termiczna PT100 (opcjonalne wejście czujnika elektronicznego) |
| Nr modelu | TEMI580 |
|---|---|
| Specyfikacje ekranu | 5-calowy kolorowy ekran dotykowy TFT, rozdzielczość 480×272 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tryby sterowania | Praca ze stałą wartością / przebieg programu (programowalny) |
| Typ czujnika | 2 Rezystancja termiczna PT100 (opcjonalne wejście czujnika elektronicznego) |
| Nr modelu | TEMI880 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -90 ~ 200 ℃ |
| Dokładność temperatury | ± 0,2 °C |
| Nr modelu | TEMI880 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -90 ~ 200 ℃ |
| Dokładność temperatury | ± 0,2 °C |
| Nr modelu | TEMI560 |
|---|---|
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Zakres temperatur | -90~200 ℃ (konfigurowalny -90°C ~ +300°C) |
| Dokładność kontroli | ± 0,2 °C |
| Nr modelu | TEMI880 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | TEMI560 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Zakres temperatur | -90 ~ 200 ℃, błąd ± 0,2 ℃ |