| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Specyfikacje ekranu | 3,5-calowy kolorowy ekran dotykowy TFT, rozdzielczość 320*240 |
| Tryby sterowania | Ustawienie stałe / Program (programowalny) |
| Metoda instalacji | Instalacja wpuszczana w panel |
| Typ czujnika | Czujnik PT100 (opcjonalny czujnik elektroniczny) |
| Metoda wyjścia | Wyjście sterowania PID (wyjście stykowe jest takie samo jak w TEMI880) |
| Zakres temperatury | -90,0°C ~ +200,0°C (możliwość dostosowania -90°C ~ +300°C) |
| Dokładność sterowania | ±0,2°C |
| Zakres wilgotności | 1,0%~100% RH |
| Dokładność wilgotności | ± 1% RH |
| Pojemność programu | Obsługuje przechowywanie do 120 zestawów programów, maksymalnie 100 segmentów na zestaw programów |
| Interfejs komunikacyjny | Standardowy RS485 (do 1,2 km, światłowód do 30 km), opcjonalny RS232/RS485 |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 96x96x116mm |
| Wycięcie w panelu (szer. x wys.) | 92x92mm |
| Zasilanie | Szerokie napięcie zasilania 85-265V AC; Wbudowana bateria litowa (żywotność ≥ 10 lat); Wytrzymałość na napięcie 2000V AC/min |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje