| Model NO. | TEMI580 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 5 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 480×272 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 2 Termal Direnç PT100 (isteğe bağlı elektronik sensör girişi) |
| Model NO. | TEMI580 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 5 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 480×272 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 2 Termal Direnç PT100 (isteğe bağlı elektronik sensör girişi) |
| Model NO. | TEMI580 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 5 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 480×272 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 2 Termal Direnç PT100 (isteğe bağlı elektronik sensör girişi) |
| Model NO. | TEMİ880 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Model NO. | TEMİ880 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Model NO. | TEMI560 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C(Özelleştirilebilir -90°C ~ +300°C) |
| Kontrol doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Model NO. | TEMİ880 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | TEMI560 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C, Hata ± 0,2°C |