| Ürün adı | Bükme Test Cihazları |
|---|---|
| Model NO. | UP-2003 |
| Kapasite seçimi | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500kg Opsiyonel |
| hız aralığı | 50-400mm/dakika |
| İsim | Ozon Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Model NO. | UP-6122 |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-6196 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Sıcaklık aralığı | Rt+10~200-1000c |
| Model NO. | UP-6196 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Kapasite | 2000n |
| Kesinlik | 0.01Kg |
| Merdane boyutu | 100×100mm (veya kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirin) |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Maksimum İş Parçası Çapı | 500 veya Üzeri |
| İş Parçasının Kütle Kapsamı | <900kg |
| Tip | Evrensel test makinesi |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Ek Hizmet | Müşteri Özelleştirmesini destekleyin. |
| Teslimat Şartları | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |