| Productnaam | Buigtoetsapparatuur |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Capaciteitskeus | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Optioneel |
| Versnellingsbereik | 50-400mm/min |
| Naam | Ozon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Model-NR. | UP-6122 |
| Model-NR. | UP-6195 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-6196 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Temperatuurbereik | Rt+10~200-1000c |
| Model-NR. | UP-6196 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Capaciteit | 2000n |
| Nauwkeurigheid | 0,01 kg |
| Dimensie plaat | 100 × 100 mm (of aanpassen aan de behoeften van de gebruiker) |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Max Diameter van Werkstuk | 500 of hoger |
| Massawerkingsgebied van Werkstuk | <900kg |
| Type | Universele testmachine |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Aanvullende service | Ondersteuning van klantaanpassing. |
| Leveringsvoorwaarden | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |