| Model NO. | UP-3007 |
|---|---|
| Sample Diameter Range | φ20~165mm |
| Sample Bottle Height | 20~190mm |
| Impact Energy | 0 ~ 2.5 J |
| Model NO. | UP-3007 |
|---|---|
| Sample Diameter Range | φ20~165mm |
| Sample Bottle Height | 20~190mm |
| Impact Energy | 0 ~ 2.5 J |
| Model NO. | UP-3007 |
|---|---|
| Impact Energy | 0 ~ 2.5 J |
| Resolution | 0.01 J~0.1 J |
| Sample Bottle Height | 20~190mm |
| Model NO. | UP-3007 |
|---|---|
| Language | Chinese and English |
| MOQ | 1 PCS |
| Impact Energy | 0 ~ 2.5 J |
| Model NO. | PC-1300 |
|---|---|
| HS Code | 9024800000 |
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese and English |
| Model NO. | PC-1300 |
|---|---|
| HS Code | 9024800000 |
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese and English |
| Model NO. | PC-1400 |
|---|---|
| HS Code | 9024800000 |
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese and English |
| Model NO. | PC-1400 |
|---|---|
| HS Code | 9024800000 |
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese and English |