| Model-NR. | TEMI970 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model NO. | TEMI880 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Temperature Range | -90~200℃,Error Is ± 0.2 ℃ |
| Humidity Range | 1.0--100%Rh, Error <1%Rh; |
| Productnaam | Treksterkte het testen machine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Effectieve testruimte | 120 mm |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,5% |
| Model-NR. | UP-6035 |
|---|---|
| Max Diameter van Werkstuk | 500 of hoger |
| Massawerkingsgebied van Werkstuk | <900kg |
| Type | Universele testmachine |
| Model-NR. | UP-6035 |
|---|---|
| Eenheidsuitwisseling | N/Lbf/KGF-uitwisseling |
| Test ruimte | 1200X1200X1200mm |
| Testsnelheid | 0.001~200 mm/min |
| Model-NR. | UP-6035 |
|---|---|
| Meetbereik | (50~10000)N |
| Afmeting | (600*800*800) Andere afmetingen kunnen worden aangepast |
| Oplossing | 0,01n |
| Model-NR. | UP-6035 |
|---|---|
| Meetbereik | (50~10000)N |
| Afmeting | (600*800*800) Andere afmetingen kunnen worden aangepast |
| Oplossing | 0,01n |