| Ürün adı | ısıtma kurutma fırını |
|---|---|
| Model NO. | UP-6196 |
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Model NO. | UP-6122 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-6316 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Nominal Hat Çapı | 50um |
| Nominal Satır Aralığı | 75um |
| Sıcaklık aralığı | Rt+5°C~35°C |
| Model NO. | TEMI990 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 7 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 800×480 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 3 kanallı PT100 girişi (sıcaklık, nem, tahta sıcaklığı ölçebilen), opsiyonel elektronik sensör |
| Model NO. | TEMI560 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C(Özelleştirilebilir -90°C ~ +300°C) |
| Kontrol doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Ürün adı | Termostatik Kurutma Fırını |
|---|---|
| Model NO. | UP-6196 |
| Sıcaklık Aralığı | RT+5℃~250℃ |
| Sıcaklık Doğruluk(°) | 0,1°C |
| Sıcaklık Dalgalanma(°C) | 0,5°C |
| Ürün adı | Karton Sıkıştırma Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6035 |
| Ölçüm Aralığı | (50~10000)N |
| Çözünürlük | 0.1N |
| Kesinlik | OEM / DOM |
| Model Numarası | UP-6035 |
|---|---|
| Ek Hizmet | Müşteri Özelleştirmesini destekleyin. |
| Teslimat Şartları | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Kesinlik | OEM / DOM |
| Ölçüm Aralığı | (50~10000)N |
| Model Numarası | UP-5020 |
|---|---|
| Bağıl Nem | ≤%85; |
| Ortam Sıcaklığı | 15°C~25°C; |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |