| Ürün adı | Hızlı Yaşlanma Deneme Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | uv yaşlanma test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6200 |
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| UVA | 340 Lamba |
| UVB | 313 Lamba |
| Ürün adı | UV Işınlama Odası |
|---|---|
| UVA | 340 Lamba |
| UVB | 313 Lamba |
| UV lambası | 8 adet |
| Nem Aralığı | %95 bağıl nem |
| Ürün adı | Hızlandırılmış Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6200 |
| UV lambası | 8 adet |
| UVA | 340 Lamba |
| UVB | 313 Lamba |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Buhar sıcaklık aralığı | 100°C~135°C, (143°C isteğe bağlıdır) |
| Buhar Nem Aralığı | %70~100 RH buhar nemi ayarlanabilir |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | TEMI2502 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90,0°C ila 200,0°C (isteğe bağlı olarak 300,0°C'ye kadar) |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %1~%100 |
| Model NO. | TEMI2502 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90,0°C ila 200,0°C (isteğe bağlı olarak 300,0°C'ye kadar) |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %1~%100 |
| Ürün adı | Su geçirmez test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6300 |
| Su Püskürtme Sıcaklığı | ortam sıcaklığı ~ 88°C (Ayarlanabilir) |
| Su Püskürtme Meleği | 0°,30°,60°,90° |
| Sprey ağızlığı | Her pozisyonda dört, 30 saniye |
| Ürün adı | Yüksek irtifada düşük basınçlı test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6114 |
| Basınç Aralığı | 101Kpa~1Kpa |
| Sıcaklık Aralığı | -70~+100°C(yüksüz);-55~+100°C(yüklü) |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 BN |
|---|---|
| Soğutma oranı | 1~1,5°C/dak |
| ısıtma oranı | 3~5°C/dak |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Termal şok test odası |