| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Sıcaklık Aralığı | +105°C~+132°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %75 ~%100 Rh |
| Ürün adı | Su püskürtme test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6300 |
| Çevre koşullu | 5°C~+40°C ≤%85 bağıl nem |
| Salınımlı Boru Yarıçapı | 350mm veya 600mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi Çekme Dayanımı Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-2003 |
| Kapasite seçimi | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500kg Opsiyonel |
| Çözünürlük | 1/250000 |
| İsim | aşınma test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-1010 |
| Yük | 250g, 500g, 1000g |
| Disk Hızını Test Et | 0-70 Düzenlenebilir |
| Ürün adı | Sabit Sıcaklık Nemi Test Odası |
|---|---|
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Ürün adı | Ayakkabı Test Cihazları |
|---|---|
| Model Numarası | UP-4025 |
| Etki Frekansı | 60 darbe/dakika |
| çarpma açısı | 90 Derece |
| İsim | İnşaat malzemeleri test ekipmanları |
|---|---|
| Model Numarası | UP-5030 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Ürün adı | Soyulma Mukavemeti Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-8022 |
| Açı | 90°, 180° ayarlanabilir |
| Ölçüm hızı | 100-30000mm/Dk Ayarlanabilir |