| Model NO. | UP-4001 |
|---|---|
| Steel Ball Diameter | Φ6.35mm |
| Diameter After Sample Fixation | Φ25mm |
| Force Range | 0~1000n |
| Force Accuracy | ±1% |
| Model NO. | UP-6122 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Additional Service | Support Customer Customization |
| Custom Service | OEM,ODM |
| Color Service | Support Customer Customization |
| Model NO. | UP-4001 |
|---|---|
| Steel Ball Diameter | Φ6.35mm |
| Diameter After Sample Fixation | Φ25mm |
| Force Range | 0~1000n |
| Force Accuracy | ±1% |