| Model-NR. | UP-4001 |
|---|---|
| Stalen kogeldiameter | Φ6.35mm |
| Diameter na monsterfixatie | Φ25 mm |
| Forceer bereik | 0 tot 1000 N |
| Forceer nauwkeurigheid | ±1% |
| Model-NR. | UP-6122 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-4001 |
|---|---|
| Stalen kogeldiameter | Φ6.35mm |
| Diameter na monsterfixatie | Φ25 mm |
| Forceer bereik | 0 tot 1000 N |
| Forceer nauwkeurigheid | ±1% |