| Model NO. | TEMI990 |
|---|---|
| Screen Specifications | 7-inch Color TFT Touchscreen, 800×480 Resolution |
| Warranty | 1 Year |
| Control Modes | Fixed Value Run / Program Run (Programmable) |
| Sensor Type | 3-channel PT100 Input (capable Of Measuring Temperature, Humidity, Blackboard Temperature), Optional Electronic Sensor |
| Model NO. | TEMI990 |
|---|---|
| Screen Specifications | 7-inch Color TFT Touchscreen, 800×480 Resolution |
| Warranty | 1 Year |
| Control Modes | Fixed Value Run / Program Run (Programmable) |
| Sensor Type | 3-channel PT100 Input (capable Of Measuring Temperature, Humidity, Blackboard Temperature), Optional Electronic Sensor |
| Model NO. | TEMI990 |
|---|---|
| Screen Specifications | 7-inch Color TFT Touchscreen, 800×480 Resolution |
| Warranty | 1 Year |
| Control Modes | Fixed Value Run / Program Run (Programmable) |
| Sensor Type | 3-channel PT100 Input (capable Of Measuring Temperature, Humidity, Blackboard Temperature), Optional Electronic Sensor |
| Model NO. | TEMI560 |
|---|---|
| Custom Service | OEM,ODM |
| Size Service | Support Customer Customization |
| Temperature Range | -90~200℃(Customizable -90ºC ~ +300ºC) |
| Control Accuracy | ± 0.2 ℃ |
| Model NO. | TEMI2502 |
|---|---|
| Custom Service | OEM,ODM |
| Temperature Range | -90.0°C To 200.0°C (optional Up To 300.0°C) |
| Temperature Accuracy | ± 0.2 ℃ |
| Humidity Range | 1%~100% |
| Model NO. | TEMI2502 |
|---|---|
| Custom Service | OEM,ODM |
| Temperature Range | -90.0°C To 200.0°C (optional Up To 300.0°C) |
| Temperature Accuracy | ± 0.2 ℃ |
| Humidity Range | 1%~100% |
| Model NO. | TEMI2502 |
|---|---|
| Custom Service | OEM,ODM |
| Temperature Range | -90.0°C To 200.0°C (optional Up To 300.0°C) |
| Temperature Accuracy | ± 0.2 ℃ |
| Humidity Range | 1%~100% |
| Name | Temperature And Humidity Controller |
|---|---|
| Model NO. | TEMI360 |
| Warranty | 1 Year |
| Custom Service | OEM,ODM |
| Temperature Range | -90~200℃ |
| Name | Temperature And Humidity Controller |
|---|---|
| Model NO. | TEMI360 |
| Warranty | 1 Year |
| Custom Service | OEM,ODM |
| Temperature Range | -90~200℃ |
| Name | Temperature And Humidity Controller |
|---|---|
| Model NO. | TEMI360 |
| Warranty | 1 Year |
| Custom Service | OEM,ODM |
| Temperature Range | -90~200℃ |