آزمایش کننده سایش NBS برای انتخاب مواد و کنترل کیفیت در شرایط بسیار سنگین مانند کفش کفش و خطوط مخزن طراحی شده است.آن را دارای بار آزمون بزرگتر و abrasives خشن تر برای برنامه های کاربردی سخت.
يادداشت:برای مواد با ضخامت کمتر از 2.54 میلی متر توصیه نمی شود.
| ماده | پارامتر دقیق |
|---|---|
| استاندارد قابل اجرا | ASTM D1630، SATRA TM 221 |
| ایستگاه های آزمایش | 3 (می تواند به طور همزمان 3 نمونه را آزمایش کند) |
| اندازه نمونه | 25.4×25.4×6.35 میلی متر (1 اینچ × 1 اینچ × 0.25 اینچ) |
| قطر رول | 150 میلی متر |
| سرعت چرخش رول | 45±5 r/min (دوره در دقیقه) |
| بار آزمایش | 2265g (تقریبا 22N) ، 3 وزن مستقل |
| ماده سست کننده | 40 # کاغذ شسته آکسید آلومینیوم |
| اندازه گیری ضخامت | اندازه گیری مکانیکی، دقت 0.01 میلی متر |
| شمارنده | صفحه نمایش LCD، 0∼999,999 چرخه (با عملکرد حافظه خاموش) |
| سیستم استخراج گرد و غبار | جاروبرقی خارجی، فشار هوا حدود 2kg/cm2 |
| ابعاد (L x W x H) | 720 × 500 × 500 میلی متر |
| وزن | 105 کیلوگرم |
| منبع برق | AC 220V 50/60HZ 3A |
ما خدمات فروش مشاوره ای جامع را در طول کل فرآیند کسب و کار ارائه می دهیم:
ما در مورد الزامات آزمایش و جزئیات فنی بحث می کنیم، محصولات مناسب را پیشنهاد می کنیم و بر اساس مشخصات مشتری قیمت رقابتی ارائه می دهیم.
ما نقشه های دقیق ایجاد می کنیم و عکس های مرجع را برای نیازهای سفارشی ارائه می دهیم، راه حل های نهایی و قیمت گذاری را تأیید می کنیم.
ماشین ها با توجه به الزامات PO تایید شده با عکس های پیشرفت ارائه شده تولید می شوند. کالیبراسیون نهایی و آزمایش قبل از بسته بندی ایمن و تحویل به موقع انجام می شود.
ما خدمات نصب میدان و پشتیبانی کامل پس از فروش را برای اطمینان از عملکرد بهینه ارائه می دهیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها