De Natte Schuurmachine is een precisietestapparaat dat speciaal is ontworpen om de duurzaamheidsprestaties van oppervlakken zoals coatings, verven en inkten in natte en herhaaldelijk gewreven omgevingen te evalueren. Het levert objectieve en kwantificeerbare gegevens over de wasbaarheid en slijtvastheid van materialen door dagelijks schrobben, reinigen of slijtage te simuleren.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Borstel Specificatie | Nylon borstelharen in 5/4 patroon, 19 mm uitstekend uit het blok |
| Borstel Gewicht (inclusief houder) | 454±10 g (ASTM D 2486); 135±1g (ISO 11998) |
| Slaglengte | 300 mm |
| Frequentie van Beweging | 5~95 keer/min (instelbaar) |
| Telbereik | 0~9.999 keer |
| Testplaat Afmeting | 430×150×0.03 mm |
| Motorvermogen | 25W |
| Stroomvereisten | 110V~220V; 50/60 Hz |
| Totale Afmetingen | 500×460×280 mm |
| Watercontainer Capaciteit | 1L |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies