کنترل کننده TEMI990 یکپارچگی عملکردی استثنایی و قابلیت برنامه نویسی انعطاف پذیر را ارائه می دهد و دارای یک صفحه لمسی رنگی واقعی 7 اینچی با طراحی رابط بصری است.صفحه نمایش نازک TFT با وضوح بالا ارائه می دهد 64K رنگ و 800 * 480 رزولوشن، صفحه نمایش استریوسکوپی با انتخاب منوی حساس به لمس.
ایده آل برای آزمایش های پیچیده چرخه دمای و رطوبت از جمله اتاق های آزمایش UV و اتاق های پیری لامپ زینون.مناسب برای استفاده از تجهیزات که نیاز به مشاهده و کنترل از راه دور از طریق اتصال شبکه دارند.
| ماده | مشخصات |
|---|---|
| مشخصات صفحه نمایش | صفحه لمسی TFT رنگی 7 اینچی، وضوح 800*480 |
| حالت های کنترل | اجرای مقدار ثابت / اجرای برنامه (برنامه گذاری) |
| روش نصب | نصب داخلی یا خارجی، سازگاری انعطاف پذیر با دستگاه های مختلف |
| نوع سنسور | ورودی 3 کانال PT100 (امکان اندازه گیری دمای، رطوبت، دمای تخته سیاه) ، سنسور الکترونیکی اختیاری |
| محدوده دما | -90.0°C ~ +200.0°C (ممکن است -90°C ~ +300°C) |
| دقت کنترل | ±0.2°C |
| محدوده رطوبت | 1.0٪ تا 100٪ RH |
| دقت رطوبت | ± 1٪ RH |
| ظرفیت برنامه | 20 مجموعه برنامه، حداکثر 100 بخش در هر مجموعه، پشتیبانی از اتصالات بین گروه و حلقه های درون بخش |
| رابط ارتباطی | RS232 / RS485، حداکثر فاصله ارتباطات 1.2km |
| سیگنال هشدار | 16 سیگنال های اخطار ناکامی خارجی DI |
| ابعاد (W*H*D) | ۱۹۴*۱۳۳*۳۴ میلی متر |
| قطعات صفحه (W*H) | ۱۸۹*۱۲۸ میلی متر |
| منبع برق | ورودی ولتاژ 85-265V AC، 50/60Hz، صفحه I/O نیاز به 24V DC/600mA دارد |
بله، ما تولید کننده حرفه ای اتاق های زیست محیطی، تجهیزات تست کفش چرم، و تجهیزات تست لاستیک لاستیک هستیم.با نگهداری رایگان در طول این دوره. ما 2 ماه اضافی برای حمل و نقل دریایی را تمدید می کنیم. برای مسائل فنی، با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید - ما راه حل ها را در عرض 24 تا 48 ساعت پس از تأیید مشکل ارائه می دهیم.
دستگاه های استاندارد در انبار: 3-7 روز کاری سفارشات سفارشی: 15-20 روز کاری پس از پرداخت ما نیازهای فوری را با ترتیبات ویژه برآورده می کنیم
بله، ما هر دو دستگاه استاندارد و سفارشی را بر اساس نیازهای شما ارائه می دهیم. ما خدمات OEM و ODM را ارائه می دهیم، از جمله قرار دادن لوگو در تجهیزات.
ما دستورالعمل های عملیاتی و ویدئوهای انگلیسی را از طریق ایمیل ارائه می دهیم. اکثر ماشین ها به طور کامل جمع آوری می شوند - فقط کابل برق را برای شروع کار متصل کنید.در صورت لزوم، کمک به نصب در محل در دسترس است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها