| Ürün adı | Ozon Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 10°C~+75°C (Ayarlanabilir) |
| Sıcaklık Dalgalanması | ≤±0,5°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2 ℃ |
| Kesinlik | 0,1°C |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Sıvı Katı |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | PC, PE, PP, Evcil Hayvan, PPS, PVC, PA, vb. |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | plastik, kauçuk |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Ürün adı | Tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6197 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Örnek Oda Sıcaklığı | RT~55°C |
| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| püskürtme hacmi | 1.0~2.0ml /80cm2 /h (en az 16 saat çalışın ve ortalama değeri alın) |
| Basınçlı Hava Basıncı | 1.0~6.0Kgf |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık Aralığı | RT+5 ° C ~ 55 ° C |
| Yüksek sıcaklık tankının sıcaklık aralığı | 80°C~200°C |
|---|---|
| Düşük sıcaklık tankının sıcaklık aralığı | -10°C~75°C |
| ısıtma oranı | 3~5°C/dak |
| Soğutma oranı | 1~1,5°C/dak |
| Gerilim | AC380V 50HZ/60HZ 3∮ |
| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6197 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Ürün adı | Toz ve kum geçirmez test odası |
|---|---|
| İç Boyutlar (mm) | 800*1000*1000 |
| genel boyutlar (mm) | 1050*1420*1820 |
| Normal Tel Çapı | 50um |
| Teller Arasındaki Boşluğun Normal Genişliği | 75um |