UP-1009 NBS Abrasion Tester برای آزمایش مواد با چگالی بالا و مقاوم در برابر abrasion در شرایط بار سنگین طراحی شده است.
با استفاده از یک اندازه گیری صفحه مکانیکی با دقت 0.01 میلی متر، این آزمایشگر به طور موثر تفاوت مقاومت در لباس را در برنامه های کاربردی سخت اندازه گیری می کند.
آزمایش کننده سایش NBS برای انتخاب مواد و کنترل کیفیت در شرایط بسیار سنگین سایش مانند کفش کفش و مسیرهای مخزن، با بار آزمایش بزرگتر و آسیاب های خشن مناسب است.
| ماده | پارامتر دقیق |
|---|---|
| استاندارد قابل اجرا | ASTM D1630، SATRA TM 221 |
| ایستگاه های آزمایش | 3 (می تواند به طور همزمان 3 نمونه را آزمایش کند) |
| اندازه نمونه | 25.4×25.4×6.35 میلی متر (1 اینچ × 1 اینچ × 0.25 اینچ) |
| قطر رول | 150 میلی متر |
| سرعت چرخش رول | 45±5 r/min (دوره در دقیقه) |
| بار آزمایش | 2265g (تقریبا 22N) ، 3 وزن مستقل |
| ماده سست کننده | 40 # کاغذ شسته آکسید آلومینیوم |
| اندازه گیری ضخامت | اندازه گیری مکانیکی، دقت 0.01 میلی متر |
| شمارنده | صفحه نمایش LCD، 0∼999,999 چرخه (با عملکرد حافظه خاموش) |
| سیستم استخراج گرد و غبار | جاروبرقی خارجی، فشار هوا حدود 2kg/cm2 |
| ابعاد (L x W x H) | 720 × 500 × 500 میلی متر |
| وزن | 105 کیلوگرم |
| منبع برق | AC 220V 50/60HZ 3A |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها