TEMI360 یک کنترلگر قابل برنامه ریزی دمای و رطوبت است که به طور گسترده در تجهیزات آزمایش محیط زیست مانند اتاق های آزمایش دمای ثابت و رطوبت استفاده می شود.اتاق های آزمایش با دمای بالا و پایین.
با داشتن یک صفحه لمسی 3.5 اینچی واقعی، نمایش محصول شفاف و بصری است. سیستم کنترل برنامه نویسی انعطاف پذیر و راحت است.با عملکرد پایدار برای عملکرد کارآمدتر.
| ماده | مشخصات |
|---|---|
| مشخصات صفحه نمایش | 3صفحه لمسی رنگ TFT 5 اینچی، وضوح 320×240 |
| حالت های کنترل | اجرای مقدار ثابت / اجرای برنامه (برنامه گذاری) |
| روش نصب | نصب پانل های جاسازی شده |
| نوع سنسور | سنسور PT100 (سنسور الکترونیکی اختیاری) |
| روش خروجی | خروجی کنترل PID (خروجی تماس با TEMI880 یکسان است) |
| محدوده دما | -90.0°C ~ +200.0°C (ممکن است -90°C ~ +300°C) |
| دقت کنترل | ±0.2°C |
| محدوده رطوبت | 1.0٪ تا 100٪ RH |
| دقت رطوبت | ± 1٪ RH |
| ظرفیت برنامه | پشتیبانی از ذخیره سازی تا 120 مجموعه برنامه، حداکثر 100 بخش در هر مجموعه برنامه |
| رابط ارتباطی | RS485 استاندارد (تا 1.2 کیلومتر، فیبر نوری تا 30 کیلومتر) ، RS232 / RS485 اختیاری |
| ابعاد (W × H × D) | 96x96x116 میلی متر |
| قطعه بندی پنل (W × H) | 92X92mm |
| منبع برق | 85-265V منبع برق ولتاژ گسترده AC؛ ساخته شده در باتری لیتیوم (مدت عمر ≥ 10 سال) ؛ مقاومت در ولتاژ 2000V AC/min |
بله، ما تولید کنندگان حرفه ای اتاق های زیست محیطی، تجهیزات تست کفش چرم، و تجهیزات تست لاستیک لاستیک هستیم.هر ماشين شامل 12 ماه گارانتي پس از ارسال با نگهداری رایگانتضمین 2 ماهه برای حمل و نقل دریایی در دسترس است. پشتیبانی فنی از طریق ایمیل یا چت ویدئویی با راه حل های ارائه شده در عرض 24-48 ساعت.
دستگاه های استاندارد با سهام: 3-7 روز کاری؛ بدون سهام: 15-20 روز کاری پس از پرداخت؛ سفارشات فوری ترتیبات ویژه را دریافت می کنند.
بله، ما هر دو دستگاه استاندارد و سفارشی را بر اساس نیازهای شما ارائه می دهیم، از جمله خدمات OEM و ODM با قرار دادن لوگو.
ما دستورالعمل های عملیاتی و فیلم های انگلیسی را ارائه می دهیم. اکثر ماشین ها به طور کامل جمع آوری می شوند - به سادگی کابل برق را متصل کنید و کار را شروع کنید. در صورت لزوم، کمک نصب در محل در دسترس است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها