| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نوع سنسور | سنسور PT100 (سنسور الکترونیکی اختیاری) |
| ورودی تماس | ورودی خطای RUN/STOP و 8-way DI حداکثر ظرفیت تماس: 12 ولت DC/10mA |
| خروجی تماس | حداکثر 20 امتیاز (بنیادی: 10 امتیاز، اختیاری: 10 امتیاز) ظرفیت تماس: 30V DC/5A، 250V AC/5A |
| نوع خروجی | پالس ولتاژ (SSR) / (4-20mA) خروجی آنالوگ خروجی کنترل: 2 کانال (درجه حرارت/رطوبت) |
| محدوده دما | -90 تا 200 درجه سانتیگراد خطا: ±0.2°C |
| محدوده رطوبت | 1.۰٪ تا ۱۰۰٪ RH خطا: <٪ RH |
| ارتباطات | RS232/RS485 (حداقل فاصله 1.2km، فیبر نوری تا 30km) عملکرد USB اختیاری برای اتصال چاپگر |
| ظرفیت برنامه | 120 گروه برنامه حداکثر 100 بخش در هر برنامه |
| زبان رابط | زبان چینی/انگلیسی (استفاده کننده می تواند انتخاب کند) |
| منبع برق | 85-265V AC، 50/60Hz پشتیبان باتری لیتیوم (حداقل 10 سال عمر) ولتاژ مقاومت: 2000V AC/1min |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها