| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ابعاد داخلی (W × D × H) | 1000 × 800 × 1000 میلی متر |
| ابعاد بیرونی (W × D × H) | 1580×1700×2260 میلی متر |
| ظرفیت کار | 800 لیتر |
| مواد اتاق داخلی | SUS#304 فولاد ضد زنگ، آینه ای |
| مواد اتاق خارجی | فولاد ضد زنگ با اسپری رنگ |
| محدوده دما | -70°C تا +180°C |
| نوسانات دما | ±1°C |
| نرخ گرمایش | 5°C/دقیقه |
| نرخ خنک کننده | 5°C/دقیقه |
| سینی نمونه | SUS#304 فولاد ضد زنگ، 3 عدد |
| سوراخ تست | قطر 50 میلی متر، برای هدایت کابل |
| قدرت | سه فاز، 380V/50Hz |
| حفاظت از ایمنی | نشت، درجه حرارت بیش از حد، فشار بیش از حد کمپرسور و بار بیش از حد، مدار کوتاه گرم کننده |
| مواد عایق | مواد مرکب بدون عرق کردن، ویژه برای فشار پایین |
| روش گرم کردن | برق |
| کمپرسور | نسل جدید وارداتی با سر و صدا کم |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها