De UP-1007 Natte Schuurweerstand Tester is een precisie testapparaat dat speciaal is ontworpen om de duurzaamheidsprestaties van oppervlakken zoals coatings, verven en inkten in natte en herhaaldelijk gewreven omgevingen te evalueren. Het levert objectieve en kwantificeerbare gegevens over wasbaarheid en slijtvastheid door dagelijkse schrob-, reinigings- of slijtagecondities te simuleren.
ISO 11998, ASTM D2486, ASTM D4213 / ISO 21546, GB/T 9756, ASTM D5264 / TAPPI T830, en andere.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Totaal gewicht van borstel en borstelhouders | 50±2g |
| Borstelbewegingsfrequentie | 37 ± 1cpm |
| Borstelslagafstand | 300mm |
| Instrumentteller | 4-cijferig display |
| Tellerbereik | 99999 keer |
| Voeding | 220V, 50Hz |
| Verpakkingsafmetingen | 780 × 500 × 420mm |
| Gewicht | 35kg |
Bespreek testvereisten en technische details, stel geschikte producten voor en geef prijzen op basis van klantvereisten.
Maak tekeningen voor aangepaste vereisten, geef referentiefoto's, bevestig de definitieve oplossing en prijsstelling.
Vervaardig volgens bevestigde PO-vereisten, geef productie-updates, voer kalibratie uit en regel verzending.
Bied installatie ter plaatse en uitgebreide after-sales ondersteuningsdiensten.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies