| İsim | İnşaat malzemeleri test ekipmanları |
|---|---|
| Model Numarası | UP-5030 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Cam, Seramik, Yer Karosu vb. |
| Model Numarası | UP-5020 |
|---|---|
| Bağıl Nem | ≤%85; |
| Ortam Sıcaklığı | 15°C~25°C; |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Ürün adı | Buzlu Su Sıçrayan Daldırma Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6300 |
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C ~ 150°C |
| ısıtma oranı | Rt+10°C ~ 150°C ≤45dk. |
| Soğutma oranı | 25°C ~ 2°C ≤60dk. |