| Model NO. | UP-4042 |
|---|---|
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Kuvvet Ölçüm Aralığı | 0~50n |
| Model NO. | UP-4008 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Model NO. | UP-4007 |
|---|---|
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Model NO. | UP-4032 |
|---|---|
| Şişe numarasının test edilmesi | 6 adet |
| Şişe Ağız Çapı | 30±1 mm |
| Şişe tutucu hızı | 75 ±5 cpm |
| Model NO. | UP-6006 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | TEMI970 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | TEMİ880 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C, Hata ± 0,2°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1,0--%100Rh, Hata <%1Rh; |
| Ürün adı | Çekme mukavemeti test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2003 |
| Etkili test alanı | 120mm |
| Hız Doğruluğu | ABD$ |